• ŠKOLSKÝ KLUB DETÍ

Školský klub detí je výchovno-vzdelávacie zariadenie, ktoré zabezpečuje kvalitný relaxačný proces po vyučovaní. Činnosť v našom ŠKD nadväzuje svojím poslaním na výchovu v rodine a školský vzdelávací program našej školy. Vytvárame podmienky na všestranný a harmonický rozvoj osobnosti dieťaťa. Umožňujeme  deťom oddych, načerpanie pozitívnej energie, získanie skúseností, poznatkov, zručností a možností uspokojovať vlastné záujmy a záľuby.

PLATBA ZA ŠKOLSKÝ KLUB DETÍ V ŠKOLSKOM ROKU 2023/2024

Mesačný poplatok:             od 01.01.2023 - 20 € za každé dieťa a nezávisle od počtu dní a času, ktorý dieťa trávi  v školskom klube.

Pokyny k platbe:

Číslo účtu IBAN:                  SK65 5600 0000 0032 4917 6005

Variabilný symbol:               každé dieťa má pridelené číslo, ktoré poskytne vychovávateľka ŠKD v danom  oddelení ŠKD

Konštantný symbol:            0308

Správa pre prijímateľa:        meno a trieda žiaka – ŠKD

Spôsob platby:                     bezhotovostným prevodom na účet (nie vkladom na účet)

Poplatok za obdobie január - jún 2024 sa uhrádza do 29.02.2024 v sume 120 €. Všetky odlišnosti a špecifické situácie sa riešia individuálne s vedúcou školského klubu, prípadne na ekonomickom oddelení.