• Poskytovanie stravovania v ŠJ pri Základnej škole Dr. J. Dérera Malacky

V školskom roku 2023/24 sa obedy žiakom poskytujú bezplatne na základe nasledujúcich dvoch dokumentov:

1. žiadosti o poskytnutie dotácie na podporu výchovy k stravovacím návykom dieťaťa (možné podať aj elektronicky prostredníctvom internetovej žiackej knižky – bolo vykonané v mesiacoch jún/júl)

2. prihlášky na stravovanie v písomnej podobe (treba odovzdať vedúcej školskej jedálne 04. a 05.09.2023).

Dotácia na stravu sa bude poskytovať na každý deň, v ktorom sa žiak zúčastní na vyučovaní v sume:

I. stupeň ZŠ - 2,10 €,
        II. stupeň ZŠ - 2,30 €.

Režijné náklady sú zahrnuté v uvedených sumách a rodičia ich neuhrádzajú.

Dochádzka žiakov bude sledovaná prostredníctvom elektronickej triednej knihy.

Každý stravník má k dispozícii čip, ktorý používa pri jednotlivých úkonoch spojených so stravovaním sa v školskej jedálni. Bezplatne dostanú čip novoprijatí žiaci.

Odhlasovanie z obeda a komunikáciu s vedúcou školskej jedálne je možné uskutočniť

• telefonicky 034 772 22 87;
        • osobne v kancelárii vedúcej ŠJ,
        • e-mailom na adresu skolskajedalen@dererka.sk

Žiaci odoberajú a konzumujú obed v priestoroch jedálne, nie je možné z hygienických dôvodov odoberať stravu do prinesených nádob.

Všetky špecifické situácie (napr. nepravidelné stravovanie) sa riešia individuálne s vedúcou ŠJ.

Vážení rodičia, ak dieťa ochorie alebo viete o plánovanej neprítomnosti, je potrebné dieťa vopred odhlásiť. Každý deň sa bude sledovať dochádzka žiakov na vyučovanie na jeho začiatku. Neprítomní žiaci budú z obedov odhlásení. Ak idete napr. na vyšetrenie a dieťa sa vráti počas vyučovania do školy, je nevyhnutné túto skutočnosť oznámiť na e-mail: skolskajedalen@dererka.sk

Navratka__dotacia_na_stravu_od_01.09.2023.docx

SJ-Prihlaska_ziaka_2023-24.docx