Vážení priatelia našej školy!

Občianske združenie Združenie rodičov pri ZŠ Dr. J. Dérera v Malackách sa usiluje zabezpečovať finančné prostriedky na skvalitňovanie materiálno-technickej vybavenosti školy. Jednou z možností je získavanie finančných prostriedkov ako podielu zaplatenej dane z príjmov fyzických a právnických osôb.

Touto cestou sa Vám všetkým, ktorí ste i v minulosti takýmto spôsobom prispeli, chceme veľmi pekne poďakovať. V roku 2023 sme zakúpili potrebné vybavenie do školskej jedálne, podporili sme viaceré spoločné aktivity našich detí, odmenili sme žiakov, ktorí reprezentovali našu školu.

Zároveň sa na Vás obraciame s prosbou: poskytnite 2% zaplatenej dane za rok 2023 na podporu vzdelávania!

Aj Vy teda môžete prispieť k skvalitneniu úrovne výchovno-vzdelávacieho procesu v škole.

Investícia do vzdelania je Vaša správna voľba!

Tlačivo editovateľné:

File307068_(1).pdf