• Tretiaci a štvrtáci za umením do kaštieľa

• Výtvarník Marek Burcl sprevádzal našich tretiakov a štvrtákov výstavou Umenie v kaštieli. V jedinečnom priestore kaštieľa Pálffyovcov sa deti oboznámili s rôznymi výtvarnými technikami. Dozvedeli sa o kresbe, grafike, tvorbe fotografií, šperkov, sôch i experimentálnych výstupoch, by sami stali tvorcami výtvarných dielok. Vďaka za zaujímavú hodinu výtvarnej výchovy.

• Večerný beh zdravia - Beh vďaky SNP

• Po štyridsiaty prvý raz vybehli priaznivci behu na trať Večerného behu zdravia - Behu vďaky SNP. Priaznivé počasie vo štvrtok 19. septembra 2024 prilákalo na prezentáciu v našej škole 378 účastníkov. Tí prebehli z Námestia SNP do Zámockého parku. V príjemnej atmosfére boli najrýchlejší bežci odmenení medailou. Tešíme sa pódiovému umiestneniu Adama Rusňáka a Kláry Filovej. Ďakujeme našim 104 žiakom za účasť  a ďalším za pomoc pri organizovaní vydareného podujatia.